• Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: No_MaTTeR, Dimitro, LightInDarkness  
Форум » Полезное » Флудилка » Помогите с юридическим вопросом (Используют фото)
Помогите с юридическим вопросом
Andrey_ua
Скаут
Человек меня заскринил во время видеозвонка и использует мою фотографию. Законы Украины, подскажите нарушает ли он какой то закон?
Купил лицензионный Windows - оплатил убийство детей в Ираке. (с)
Сообщение # 1 отредактировано Andrey_ua - Пятница, 30.01.2015, 21:00
Daemonts
Скаут
Насколько я знаю, фотографировать тебя он имеет право. Но использовать и публиковать фотографию без твоего согласия-нет.
Сообщение # 2 отредактировано Daemonts - Пятница, 30.01.2015, 21:06
Andrey_ua
Скаут
Вроде нашел
Код
Стаття 307. Захист інтересів фізичної особи при проведенні фото-, кіно-, теле- та відеозйомок

1. Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.

2. Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати, пов'язані з демонтажем виставки чи запису, відшкодовуються цією фізичною особою.

3. Знімання фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, в тому числі таємне, без згоди особи може бути проведене лише у випадках, встановлених законом.
Купил лицензионный Windows - оплатил убийство детей в Ираке. (с)
Сообщение # 3 написано 30.01.2015 в 21:16
Anu6IS
DOTA2 <3
ну а толку то? Ну нарушает он твои права, ты думаешь его будут искать и наказывать? Пфффф.
Сообщение # 4 написано 30.01.2015 в 23:24
Присяжный
Фемида, детка <3
Цитата Andrey_ua ()
Законы Украины, подскажите нарушает ли он какой то закон?

В Донецк его.
Сообщение # 5 написано 31.01.2015 в 23:45
Форум » Полезное » Флудилка » Помогите с юридическим вопросом (Используют фото)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: